Navigácia

Školský poriadok MŠ Denný poriadok Školský vzdelávací program Výchovný cieľ MŠ Výchovný projekt Tlačivá Štatút katolíckych škôl Podmienky prijatia dieťaťa do MŠ O škôlke

Školský vzdelávací program

SkVP_CSL_12.4.2018.pdf

Školský vzdelávací program Cesta slnečného lúča (ďalej len ŠkVP CSL) je základným dokumentom školy. Tvorí druhú úroveň participovaného modelu riadenia školy. Riadi sa požiadavkami školského zákona, štátneho vzdelávacieho programu (ďalej ŠtVP), a vychádza z cieľov a zamerania materskej školy.

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia v našej materskej škole, napíšte nám správu aj prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
* takto označené polia sú povinné

UPOZORNENIE PRE RODIČOV! VÁŽENÍ RODIČIA, Z DÔVODU NARIADENIA ARCIBISKUPSKÝM ÚRADOM, BUDEM NAŠA MATERSKÁ ŠKOLA ZATVORENÁ OD ZAJTRA 10.3.2020 DO PIATKA 13.3.2020 (VRÁTANE).

• Materská škola bl. Zdenky Schelingovej
    Sv. Pia X. 1/A